Konkurs i targi w Warszawie – ślubne marki aktywnie zabiegają o klientów
Wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji - 2015 marki Mon Cheri to nagroda w konkursie dla przyszłych panien młodych zorganizowanym przez sieć salonów La Mariee. Rozstrzygnięcie zabawy zaplanowano 16 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas drugiego dnia odbywających się tam targów mody ślubnej Wedding.
Aby stanąć przed szansą wygrania wartej kilka tysięcy złotych ślubnej kreacji wystarczy podpisać umowę na zakup lub wypożyczenie sukni w dniach od 2 do 15 listopada. Spośród osób, które dokonają tego w tym terminie, zostanie wylosowana jedna, która zamówioną suknię otrzyma za darmo.

Dodatkowo w trakcie trwania konkursu na profilu społecznościowym salonów na portalu facebook.com znajduje się voucher, który po wydrukowaniu i okazaniu w salonie upoważnia do 20% zniżki na zakup lub wypożyczenie sukni.

W dniach 15-16 listopada w dość niecodziennym jak dla tego typu wydarzeń miejscu – bo na Stadionie Narodowym w Warszawie - odbędą się Targi Wedding, które oficjalnie zainaugurują sezon ślubny 2015.

Organizatorzy zadbali o to, by w jednym czasie i miejscu zebrać projektantów, marki i firmy, którzy będą wyznaczać ślubne trendy nie tylko zimą, wiosną i latem 2015, ale też we wszystkich następnych sezonach.

- Wśród wszystkich liczących się w kraju dystrybutorów, producentów i salonów ślubnych nie zabraknie również sieci La Mariee, które posiadają swoje salony w Warszawie, Ełku, Łodzi i Białymstoku – wyjaśnia Patrycja Sobolewska, managerka białostockiego salonu La Mariee.