W imprezie wezmą udział przyszłe Panny Młode rocznika 2013 zarejestrowane i czynnie udzielające się na Forum Weselnym miasta Łodzi. Ma ona na celu promowanie firm świadczących usługi ślubno-weselne w województwie łódzkim, które zgodziły się wspomóc tą inicjatywę, a których loga znajdują się w materiałach informacyjnych dotyczących wieczoru. Organizatorzy zamierzają również zaprezentować Łódź jako idealne i przyjazne miejsce, pełne niespodzianek i atrakcji, do organizowania imprez typu wieczór panieński czy kawalerski.
12 kwiecień 2013
więcej


Nasza strona pojawiła się na Facebooku. Zapraszamy do wejścia na nasz fanpage i polubienia.
10 wrzesień 2012
więcej


Ma być jak z bajki. Młoda para podczas swojego wesela chce cieszyć się najważniejszym dniem swojego życia z bliskimi osobami. A do ich grona należy przede wszystkim rodzina. Powinna pomóc w organizacji przyjęcia, a potem świetnie się na nim bawić. Rzeczywistość jest jednak często zupełnie inna, bo przecież rodzinki się nie wybiera. Niejedni nowożeńcy przekonali się o tym na własnej skórze.
18 maj 2012
więcej


Jolanta Kwaśniewska - autorka książki "Lekcja stylu dla par" - odpowiadała na pytania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Udzielała swoich rad również tym, którzy zastanawiają się, jak się zaręczyć oraz jak wspólnie poukładać sobie życie
20 marzec 2012
więcej


Osoby, które nigdy nie wstąpiły w związek małżeński, są bardziej zagrożone przedwczesną śmiercią - informuje "Journal of Epidemiology and Community Health".
1 grudzień 2011
więcej


Ślub i wesele stanową bardzo ważne wydarzenie w kulturach większości społeczeństw. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem poświęconym temu wydarzeniu. Jest on dostępny pod adresami: www.slubiwesele.eu ,www.slubiwesele.com oraz www.slubiwesele.pro Polecamy bazę firm ślubnych, które ułatwią Ci zorganizowanie ślubu i wesela oraz forum ślubne dostępne pod adresem www.slubiwesele.fora.pl gdzie można podyskutować z innymi osobami planującymi ślub i wesele.