Jakimi prawami rządzą się śluby gwiazd?
Gdy ludzie z pierwszych stron plotkarskich gazet biorą ślub, to na ogół nie jest to skromna uroczystość z udziałem rodziny i kilkorga przyjaciół.
18 listopad 2010
więcej


W łódzkich parafiach wierni nie mogą liczyć na darmowy ślub. Reporterzy „Echa Miasta” sprawdzili, czy można za „dobre słowo” stanąć przed ołtarzem
1 sierpień 2010
więcej


"Metro": Brytyjczycy okupują londyńskie biura matrymonialne, odkąd pojawiły się w nich oferty polskich dziewczyn.
15 październik 2009
więcej


"Gazeta Wyborcza" pisze o mieszkance Szczecina, której ZUS przestał płacić składki do otwartego funduszu emerytalnego po tym, jak wyszła za mąż.
16 maj 2006
więcej


"Rzeczpospolita" pisze, że z powodu nieżyciowych przepisów młode pary mogą zapłacić podatek od prezentów ślubnych. Aby tego uniknąć, muszą pamiętać o limitach darowizn.

4 marzec 2006
więcej


Ślub i wesele stanową bardzo ważne wydarzenie w kulturach większości społeczeństw. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem poświęconym temu wydarzeniu. Jest on dostępny pod adresami: www.slubiwesele.eu ,www.slubiwesele.com oraz www.slubiwesele.pro Polecamy bazę firm ślubnych, które ułatwią Ci zorganizowanie ślubu i wesela oraz forum ślubne dostępne pod adresem www.slubiwesele.fora.pl gdzie można podyskutować z innymi osobami planującymi ślub i wesele.